Ferie w mieście nie muszą być nudne! Fundacja Mariusza Wlazłego zaprasza dzieci w wieku 8-14 lat na "Półkolonie sportowo – językowe". Sześciodniowy turnus odbędzie się w hali Energia i Szkole Podstawowej nr 1 w Bełchatowie w dniach 11 - 15 i 17 lutego 2019 roku. Atrakcji nie brakuje!

- Postanowiliśmy zorganizować te półkolonie z myślą o dzieciach, które nie mogą wyjechać do zimowych kurortów i ferie spędzą w mieście. To dla nich świetna alternatywa na aktywny wypoczynek - mówi Mariusz Wlazły, który pomimo obowiązków sportowych z PGE Skrą Bełchatów, objął patronat nad tym wydarzeniem. - Oprócz zajęć siatkarskich i lekcji języka angielskiego, uczestnicy odbędą m.in. warsztaty kulinarne w restauracji Plac' 16 - informuje kapitan mistrzów Polski.

W planie turnusu są również zajęcia na basenie, wyjście do kina, zwiedzanie Gigantów Mocy oraz udział w meczu PGE Skry Bełchatów.

Siatkarskie zajęcia będą prowadzić wychowawca klasy sportowo-językowej pod patronatem Mariusza Wlazłego - Piotr Cyniak oraz trener młodego zespołu PGE Skry Bełchatów i mistrza Polski juniorów 2018 – Radosław Kolanek.

Najważniejsze informacje

Termin:
11 - 15 i 17 lutego 2019 roku.

Miejsce:
Hala Energia i Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełchatowie, ul. Dąbrowskiego 11.

W planie turnusu m.in.: zajęcia sportowe (piłka siatkowa oraz basen), lekcje języka angielskiego, warsztaty kulinarne, wyjście do kina, zwiedzanie Gigantów Mocy, a także udział w meczu PGE Skry Bełchatów.

Program:
8:45 - zbiórka uczestników
9:00-15:00 - zajęcia sportowo-językowe
15:15-15:30 - odbiór dzieci przez rodziców
Zapewniamy obiady, które zaplanowano w restauracji Plac' 16.

Zapisy:
Warunkiem uczestnictwa w turnusie jest wysłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenia z następującymi danymi: Wiek, Szkoła, Imię i nazwisko dziecka, Imiona opiekunów prawnych/rodziców, Kontakt telefoniczny. Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu. Wysyłać zgłoszenia można do 31 stycznia 2019 roku. Osoby, które się zakwalifikują otrzymają maila potwierdzającego udział w półkoloniach, wraz z załączonymi oświadczeniami i danymi do przelewu.

Grupa „Mini Piłki Siatkowej” (8 – 11 lat) – trener Piotr Cyniak
Grupa „Młodzik” (12 – 14 lat) – trener Radosław Kolanek

Cena:

Cena półkolonii to 450 zł.

Osoby, które się zakwalifikują, otrzymają maila potwierdzającego udział w półkoloniach, wraz z załączonymi oświadczeniami i danymi do przelewu.

Liczba miejsc jest ograniczona. W przypadku wielu zgłoszeń istnieje możliwość utworzenia drugiej grupy turnusu w tym samym terminie.

Dla każdego uczestnika oprócz wymienionych atrakcji czekają także inne niespodzianki. Wkrótce przedstawimy szczegółowy plan, ale już teraz zachęcamy zainteresowanych do wysłania zgłoszenia.

Regulamin

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.